Home    Dofinansowania

Dofinansowania

Prowadzimy dział zajmujący się dofinansowaniami, z którego może skorzystać każdy klient.

tel. 722 451 095

sawoszczuk@redinstal.com.pl

 

Moje ciepło

Szansa na uzyskanie z NFOŚiGW dotacji do pomp ciepła w nowo budowanych domach. Program „Moje Ciepło” wystartował!
Osoby chcące otrzymać dofinansowanie do zakupu i montażu pompy ciepła w domu jednorodzinnym mogą składać wnioski do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W programie „Moje Ciepło” przewidziane są dotacje od 7 do nawet 21 tys. zł. Budżet wynosi 600 mln zł. Ze wsparcia skorzystają właściciele tylko nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Obowiązywać będzie zasada: najpierw inwestycja – potem wypłata.
Nowy program priorytetowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod nazwą „Moje Ciepło”, budzi bardzo duże zainteresowanie potencjalnych beneficjentów. Podobnie jak niezwykle popularny program „Mój Prąd” (wspierający domową fotowoltaikę), najnowsza propozycja resortu klimatu i środowiska jest również kierowana bezpośrednio do osób fizycznych, czyli właścicieli domów jednorodzinnych.  Dofinansowanie będzie dotyczyć powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła, wykorzystywanych albo do samego ogrzewania domu, albo w połączeniu z jednoczesnym zapewnianiem ciepłej wody użytkowej.
Oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu dotacji. Zapraszamy!

Czyste Powietrze 3.0

Program Czyste Powietrze ma na celu zmniejszenie emisji pyłów oraz zanieczyszczeń, które przedostają się do atmosfery w wyniku spalania paliw stałych. Program oferuje uzyskanie dotacji na termomodernizację, czyli wymianę przestarzałych kotłów, ocieplenie budynku lub wymianę okien i drzwi.
Beneficjenci to osoby fizyczne, będące właścicielami/współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą, o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 135 000 zł.
Dotacje na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła: do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania lub do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania. Dla podwyższonego dofinansowania i najwyższego istnieje możliwość prefinansowania inwestycji.
Dodatkowo dofinansowanie audytu energetycznego do 100% (maksymalnie 1,2 tys. zł) pod warunkiem zrealizowania wybranego wariantu z audytu energetycznego w ramach przedsięwzięcia.

Link:https://czystepowietrze.gov.pl

Skorzystaj z przygotowanego przez NFOŚiGW specjalnego kalkulatora dotacji, który ułatwia wyliczenie kwoty przysługującego dofinansowania w zależności od wybranych zadań kwalifikujących się do wsparcia finansowego.

Kalkulator dotacji>>TUTAJ<<

Kredyty ekologiczne

Wiele banków oferuje nisko-oprocentowane kredyty na Odnawialne Źródła Energii. Najlepsze oferty pożyczek gotówkowych posiadają banki: Santander, BOŚ, Alior Bank czy PKO BP i ING Bank Śląski.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia stron internetowych poszczególnych banków.

       

RED Instal - Bydgoszcz

KONTAKT

Biuro


Handel


Dofinansowania


Magazyn


FACEBOOK