Home    Serwis

Serwis

Jako firma REDInstal poza usługami związanymi z montażem pomp ciepła oraz innych systemów grzewczych i instalacji w budynkach zapewniamy naszym Klientom również profesjonalny serwis urządzeń i instalacji. Mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc zarówno w przypadku większych awarii, jak i drobnych usterek.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, jeśli pojawi się problem z działaniem instalacji gazowych, pomp ciepła. Szybko zdiagnozujemy sytuację i naprawimy urządzenie. Nasz zespół serwisantów to doświadczeni fachowcy, którzy mają na swoim koncie już wiele zrealizowanych napraw. Zawsze pracujemy szybko i profesjonalnie.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek:

                

 

Biuro obsługi serwisu

tel. 722 451 095

Od Poniedziałku do Piątku
W godzinach od 8 do 16

serwis@redinstal.com.pl  Formularz zgłoszeniowy  Ta strona korzysta z zabezpieczenia Google reCAPTCHA, Polityka prywatności i Warunki korzystania. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest INSTALHURT Kosmieja, Płocki Sp.j., ul. Jagiellońska 94a, 85-027 Bydgoszcz.Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zgłoszenia serwisowego.

  RED Instal - Bydgoszcz

  KONTAKT

  Biuro


  Handel


  Dofinansowania


  Magazyn


  FACEBOOK