Home    Polecane    Daikin Altherma 3

Daikin Altherma 3


Wybór odpowiedniego urządzenia grzewczego do swojego domu może przysporzyć niemało kłopotów, w końcu na rynku polskim istnieje wiele modeli. Jednak warto zdecydować się na ten, który zagwarantuje najwyższy poziom komfortu i dużą efektywność energetyczną. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji okaże się pompa ciepła Daikin Altherma 3. Ten flagowy produkt z momentem wejścia na rynek od razu zaskoczył odbiorców, stając się prawdziwym hitem wśród urządzeń
grzewczych.

Pompa ciepła Daikin Altherma 3

Opisanie Daikin Altherma 3 jako nowej generacji jest wyjątkowo trafne. Dzięki udoskonalonej sprawności energetycznej oraz zoptymalizowaniu parametrów pracy został zwiększony zakres możliwości stosowania. Co więcej, zmieniono istotne parametry, takie jak COP na centralne ogrzewanie oraz wzrost temperatury zasilania. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest bez wątpienia łatwa i szybka instalacja oraz nowy, elegancki design, w którym najistotniejszy jest zmniejszony wymiar oraz brak ostrych kształtów. Ponadto pompa ciepła Daikin Altherma 3 jest wyjątkowo przyjazna środowisku, ponieważ redukuje tzw. ślad ekologiczny o prawie 80%.

Daikin Altherma 3 – zalety

Jako profesjonalna ekipa z Bydgoszczy zajmująca się instalacją pomp ciepła dostrzegliśmy wiele korzyści modelu Daikin Altherma 3, dlatego z przyjemnością polecamy go swoim Klientom. Jednymi z zalet tego urządzenia są m.in.:

  • technologia Bluevolution, dzięki której osiągana jest sprawność sezonowa w klasie A++,
  • praca w temperaturach nawet do -25°C,
  • łatwa instalacja,
  • mała powierzchnia zabudowy, dzięki czemu zmieści się wszędzie,
  • możliwość kontrolowania urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji lub systemu sterowania.

Jednostki pomp ciepła Daikin Altherma 3

Daikin Altherma 3 jest doskonałym rozwiązaniem grzewczym we wszystkich budynkach, zarówno tych nowoczesnych, jak i starszych. Nasi montażyści z Bydgoszczy oferują nie tylko instalacje urządzeń, ale także pomoc w wyborze jednostki pompy ciepła. Każda z jednostek wyróżnia się zarówno niezwykle nowoczesnym oraz stylowym designem, jak i niskotemperaturowym systemem grzewczym. Ponadto instalacja pomp ciepła wszystkich trzech modeli jest bardzo łatwa i szybka, dzięki temu, że jednostki są kompaktowe, więc bez problemu zmieszczą się w każdym miejscu.

Nowy, intuicyjny sterownik

Warto postawić na pompę ciepła Daikin Altherma 3 choćby dlatego, że model ten posiada nowy i intuicyjny sterownik. Dzięki temu ma się stały podgląd temperatury wody czy ogrzewania podłogowego z dowolnego miejsca. Co więcej, można ustawić swoje własne parametry zarówno układu ciepłej wody, jak i ogrzewania pomieszczeń. Dodatkową korzyścią jest status jednostki, który na niebiesko pokazuje, że urządzenie pracuje poprawnie, a na czerwono – wystąpienie błędu.

RED Instal - Bydgoszcz

KONTAKT

Biuro


Handel


Dofinansowania


Magazyn


FACEBOOK