Home    Aktualności    Akcja „Soboty z pompą ciepła” – Odkryj przyszłość ekologicznego ogrzewania!

Akcja „Soboty z pompą ciepła” – Odkryj przyszłość ekologicznego ogrzewania!


Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkową akcję, która może całkowicie zmienić Wasze podejście do ogrzewania domów. Przedstawiamy Wam „Soboty z pompą ciepła” – cykliczne dni otwarte, organizowane w naszym salonie REDinstal!

Dlaczego warto zainteresować się pompami ciepła?

To innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje energię zawartą w otoczeniu, takie jak powietrze, gleba czy woda, aby zapewnić nam komfortowe i ekologiczne ogrzewanie. Jest to alternatywa dla tradycyjnych systemów grzewczych opartych na spalaniu paliw kopalnych, które generują emisję szkodliwych gazów cieplarnianych.

W trakcie „Sobót z pompą ciepła” każdego tygodnia gościmy przedstawicieli renomowanych firm, które przybliżają nam najnowsze osiągnięcia i technologie związane z pompami ciepła. Nasz salon REDinstal może się pochwalić największą ekspozycją pomp ciepła w naszym regionie, co daje Wam niepowtarzalną możliwość zapoznania się z różnymi modelami i rozwiązaniami.

Oto lista producentów, którzy będą gościć u nas w kolejnych sobotach:

Każdy z tych producentów wnosi swoje unikalne rozwiązania i innowacje w dziedzinie pomp ciepła. Będziecie mieć okazję porozmawiać z ekspertami, poznać ich produkty oraz dowiedzieć się, jak mogą spełnić Wasze potrzeby i oczekiwania.

Przybywając na nasze dni otwarte, możecie liczyć na:

  • Fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia — Nasi doświadczeni eksperci służą pomocą, pomagając Wam znaleźć idealną pompę ciepła, która będzie doskonale dopasowana do Waszych potrzeb i warunków lokalnych. Zadawajcie pytania, wyrażajcie wątpliwości — jesteśmy tutaj, aby udzielić Wam kompleksowej informacji.
  • Wstępną kalkulację kredytową — Inwestycja w pompę ciepła może przynieść liczne korzyści finansowe, a my pomożemy Wam obliczyć potencjalne oszczędności oraz zapoznać się z dostępnymi możliwościami finansowania. Chcemy, aby ta inwestycja była opłacalna dla Waszego portfela!
  • Informacje na temat dotacji — Wiedza na temat dostępnych programów dotacyjnych jest niezwykle ważna, ponieważ może znacząco obniżyć koszty zakupu i instalacji pompy ciepła. Na „Sobotach z pompą ciepła” dowiecie się o najnowszych informacjach dotyczących dotacji oraz jak skorzystać z tych programów.
  • Gadżety i upominki — Każdy odwiedzający nasz salon REDinstal może liczyć na przyjemne niespodzianki w postaci gadżetów i upominków. Chcemy podziękować Wam za zainteresowanie i zaufanie, jakim darzycie naszą firmę.

A to jeszcze nie koniec! W czerwcu, dla każdej osoby, która podpisze umowę z nami, mamy specjalną promocję. Za symboliczną złotówkę do wyboru otrzymacie:

  • Autonomiczny odkurzacz iRobot ROOMBA — Przyjemność z czystego domu bez wysiłku. Odkurzacz automatyczny, który samodzielnie utrzymuje Wasze podłogi w nieskazitelnej czystości.
  • Grill gazowy — Przygotujcie smaczne posiłki na świeżym powietrzu i cieszcie się aromatycznymi potrawami w gronie rodziny i przyjaciół.
  • Przenośny głośnik — Zabierzcie swoją ulubioną muzykę wszędzie, gdzie tylko zechcecie. Muzyka towarzysząca w podróży, na plaży czy w ogrodzie — możliwości są nieograniczone.

Nie możecie przegapić tej wyjątkowej okazji! Zapiszcie sobie daty i dołączcie do nas w każdą sobotę w salonie REDinstal. Otwieramy drzwi dla Was o godzinie 8:00 i czekamy na odwiedzających do godziny 14:00.

Bądźcie gotowi na fascynującą podróż w świat ekologicznego ogrzewania!

RED Instal - Bydgoszcz

KONTAKT

Biuro


Handel


Dofinansowania


Magazyn


FACEBOOK