Home    Aktualności    „Pompuj ciepło z głową” – Kampania informacyjna dla indywidualnych inwestorów. Część 1. Jak wybrać dobrego instalatora do montażu pompy ciepła?

„Pompuj ciepło z głową” – Kampania informacyjna dla indywidualnych inwestorów. Część 1. Jak wybrać dobrego instalatora do montażu pompy ciepła?


W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przykładamy do ekologicznego i efektywnego wykorzystania energii. W kontekście ogrzewania domów i budynków technologia pomp ciepła staje się coraz bardziej popularna. Dlatego też, z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kampanii informacyjnej „Pompuj ciepło z głową”, skierowanej do indywidualnych inwestorów.

POBIERZ PORADNIK
„Jak wybrać instalatora do montażu pompy ciepła?”

Inicjatywa ta jest prowadzona przez PORT PC — Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, zrzeszającą w swoich szeregach ekspertów i profesjonalistów z branży. Celem kampanii jest nie tylko szerzenie świadomości na temat pomp ciepła, ale także promowanie dobrych praktyk związanych z ich instalacją i użytkowaniem. Jako członek PORT PC gorąco zachęcamy do śledzenia akcji i edukowania się w tym zakresie.

Dlaczego warto zainteresować się pompami ciepła? To proste. Pompy ciepła są jednym z najbardziej efektywnych sposobów pozyskiwania energii do ogrzewania budynków. Wykorzystują energię zawartą w powietrzu, wodzie czy ziemi, co sprawia, że są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Kampania „Pompuj ciepło z głową” skupia się na dostarczaniu inwestorom kompleksowej wiedzy na temat pomp ciepła. Poprzez publikację poradników, artykułów i filmów edukacyjnych, staramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości i udzielać odpowiedzi na nurtujące pytania. Chcemy, aby każdy inwestor, który rozważa instalację pompy ciepła w swoim domu, czuł się pewnie i dobrze poinformowany na każdym etapie tego procesu.

Bądźmy ekologiczni, bądźmy świadomi — razem „Pompujmy ciepło z głową”!

Zobacz także film na kanale PORT PC.

 

RED Instal - Bydgoszcz

KONTAKT

Biuro


Handel


Dofinansowania


Magazyn


FACEBOOK